سایت آشپزی ملک بانو

از تنور درآمده

نان همبرگر                 نان همبرگر از نمونه نان های معروف و فانتزی با بافتی نرم و ......ادامه
کیک سیاه               کیک سیاه کیکی شکلاتی و پر کالری است که با رویه ای از ......ادامه
کیک پرتقال و نارگیلش این کیک را می توان در دسته کیک های اسفنجی و نرم ......ادامه

کیک مثلثی

نامه الکترونیک چاپ PDF

این کیک بر خلاف دیگر کیک ها در دستگاه ساندویچ ساز درست می شود و می تواند یک عصرانه خوشمزه با شکلی متفاوت باشد. در ادامه مطلب با مواد لازم و طرز تهیه کیک مثلثی آشنا می شوید.

مواد لازم 25 تا 30 عدد کیک

تخم مرغ: 3 عدد
شکر: 1 پیمانه
ماست: سه چهارم پیمانه
آرد: دو و یک سوم پیمانه
روغن جامد: سه چهارم پیمانه
وانیل: یک چهارم قاشق چایخوری
بکینگ پودر: یک و نیم قاشق چایخوری

طرز تهیه

مرحله 1 - روغن را همراه با و وانیل شکر به کمک همزن زده سپس تخم مرغ ها را دانه دانه افزوده و هر کدام را برای 1 دقیقه بزنید.

مرحله 2 - بکینگ پودر را به ماست اضافه کنید و سپس به مخلوط بالا بیافزایید و با قاشق هم بزنید.

مرحله 3 - آرد الک شده را به مواد افزوده و ساندویچ ساز را گرم کنید، سپس در هر قسمت از ساندویچ ساز یک قاشق غذاخوری از مایه را بریزید. (در این قسمت می توانید به کل یا نصف از مواد 1 قاشق کاکایو یا قهوه بزنید)

مرحله 4 - اجازه دهید مایه برای 5 دقیقه یا بیشتر در ساندویچ سازب باید تا طلایی شود، سپس آنرا برگردانده تا سمت دیگر نیز رنگ بگیرد سپس به دلخواه تزیین کرده و سرو نمایید.

a b c d

چنانچه با استفاده از این دستور اقدام به تهیه آن نمودید ، خواهشمتد است ما و سایر بازدید کنندگان را در بخش نظرات از تجربه خود آگاه کنید.

دیدگاه شما

1. با تشکر از آموزش خوبتون سوالی داشتم آیا در ساندویچ ساز رو باید ببندیم یا باز بمونه؟ ممنون از راهنماییتون
  2. با سلام و تشکر از پیامتان. روش کار مانند وقتی است که اسنک درست می کنید. بله مطمینا باید در ساندویچ ساز بسته باشد و بعد از 5 دقیقه آنرا چک کرده و کیک را برگردانده تا سمت دیگر آن نیز رنگ بگیرد...موفق باشید.
  3. با عرض سلام خیلی تشکر بخاطر سایت خوب و عالی که دارین خوشحال شدم این سایت رو پیدا کردم من امروز این کیک مثلثی رو درست کردم خیلی خوب شد من با پودر پودینگ پرتقال و توت فرنگی مواد رو رنگی کردم خیلی کم اب برداشتم و یکم از پودر پودینگ رو درش حل کردم و به مواد اضافه کردم خیلی خوشمزه و طعم دار شد جاتون خالی ممنون از زحماتتون
  4. من این کیک را درست کردم خیلی راحت وخوشمزه بود .ممنون از این ایده جدید و عالیتون.
  5. سلام ایده خیلی خوبی بود ممنون من یه کم دارچین اضافه کردم طعم خیلی خوبی پیدا کرد فقط خوب پوک نشد در حالیکه روش داشت می سوخت اشکال کجاست ؟
  6. با سلام و تشکر از پیامتان، این احتمال می رود که مقدار موادی که در ساندویچ ساز ریخته اید زیاد بوده است و باعث شده تا کیک پوک نشود، در تجربه بعدی مقدار مواد را کمتر بریزید...موفق باشید
  7. سلام میشه بجای روغن جامد از روغن مایع استفاده کرد؟ از کره چطور؟اگر میشه چند گرم کره؟ کاش اندازه گیری هاتونو به گرم هم بنویسید. راستی چرا دو ماهه که دیگه ازتون خبری نیست؟
  8. با سلام و تشکر از پیام شما. روغن مایع توصیه نمی شود ولی می توانید 75 گرم کره را جایگزین روغن جامد کنید. با تشکر از لطف و توجه شما به سایت ملک بانو، به دلیل یکسری مشکلات تا حدود یک ماه دیگر سایت به روز نمی شود، با سپاس...موفق باشید
  9. عععععععاااااللللللییییییییییییییییییییییییییییییییی بود عزیزم
  10. سلام اول که این دستور رو خوندم حدوده یک ساعت و نیمه پیش بود خیلی خوشم اومد و زود رفتم دست به کار شدم... مرحله به مرحله!!!!! رسما گند زد به همه چیز... اول از همه بوی گنده تخم مرغ...درست مثل خاگینه...شد. خیلی افتضاح و بد شد... بعد هم اینکه اصلا شکل یه کیک نبود مزه واقعا بد... .......حیف اون همه زحمت و مواد که یه راست ریختم توی سطل آشغال تقریبا 11 تا درست کردم کاش وسط کار مزه میکردمم به نظرم امتحانش نکنید اما اگه اصرار داشتین زرده و سفیده رو جدا بزنید که بوی زخم نده ماست هم نریزید چون ترکیب بوی ماست و تخم مرغ توی معده افتضاح به بار میاره...
  11. با سلام ، دوست عزیز در صورتی که دیگر نظرات را بخوانید متوجه می شوید که دیگر دوستان از پخت و تجربه این کیک راضی بوده اند و این ایراد می رود که تخم مرغ های شما کهنه بوده باشند و یا تخم مرغ های بزرگی را انتخاب کرده اید که نسبت دیگر مواد را نیز بهم می ریزید، امیدواریم بار دیگر و با دقت بیشتری نسبت به پخت این کیک عمل کنید.....موفق باشید
  12. با سلام و تشکر از شما ,خیلی خوب عالی بود لطفا دستور پخت غذا های متنوع دیگر را آموزش دهید
  13. سلام دیروز این کیک و درست کردم خوشمزه بود مرسی بازم دوست دارم چیزهای جدید با ساندویج ساز یاد بگیرم
  14. یا سلام دستورش فوق العاده بود نمی تونستم نظر ندم و صفحه رو ببندم. دست شما درد نکنه. اگه می شه بگید که چه جوری می شه تزیینش کرد و نوی این کیک چی می تونم بریزم که از حالت یک نواختی اش در بیاد با تشکر
  15. با سلام و تشکر از پیام شما، می تواند با استفاده از سس شکلات یا شکلات سیاه یا سفید آب شده که داخل قیف با سری باریک ریخته اید روی کیک را به صورت نواری تزیین کنید. از مغزیجات دلخواه در مایه می توانید استفاده کنید و یا همانطور که دیگر دوستان از تجربیات خود گفته اند از نسکافه یا دارچین و یا پودینگ در این کیک می توانید استفاده نمایید...موفق باشید
  16. سلام دستورتون عالی بود من تازه ساندیوچ ساز خریدم واسه اولین بار این کیک رو درست کردم خیلی خوب شده لطفا چیزای بیشتری که با دستگاه ساندویچ درست میشه آموزش بدین
  17. من درست کردم.واقعا خوشمزه شد.خیلی خوب بود .فقط زیاد تو قالب ساندویچ ساز نباید بریزیم.هرچه کمتر بهتر و خوشمزه تر میشه..... ممنون
  18. عالی بود -من تاحالا با ساندویچ ساز فقط اسنک درست می کردم -لطفا چیزای دیگه هم که با ساندویچ ساز می شه درست کرد آموزش بدید-خیلی خیلی ممنون

افزودن نظر